Haberler

Başkan Soyer çadır kampta gençleri ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 5. İzmir Gençlik Festivali için Türkiye’nin dört bir yanından kente gelerek Macera Park’ta çadır kuran üniversite öğrencilerine sürpriz yaptı.

Başkan Soyer Balçova'da gençlerle buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Balçova'da hizmete alınan Balçova Genç İzmir Gençlik Yerleşkesi'nde gençlerle buluştu. Gençlerin talepleri doğrultusunda tasarlanan yerleşkede yabancı dil, robotik kodlama eğitimi ve kişisel gelişim seminerleri verilecek.

Soyer: “Şimdi 2023 kuşağının zamanı”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Çeşme Belediyesi tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen Alaçatı Ot Festivali'nde vatandaşlarla buluştu. Duman grubunun konserinde alanda toplanan kalabalığa seslenen Başkan Tunç Soyer, “Şimdi 2023 kuşağının zamanı. Şimdi sizler yeniden İzmir'i kurtuluşun ve kuruluşun şehri yapacaksınız. Cumhuriyet'i demokrasi ile taçlandıracaksınız” dedi.

Festival havasında geçen Sporfest İzmir’den görkemli kapanış

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 7 Mayıs Pazar günü koşulacak Maratonİzmir öncesinde Kültürpark’ta ikinci kez düzenlediği Sporfest İzmir yoğun ilgi gördü. Festival havasında geçen iki günün sonunda konser ve müzik etkinliğiyle görkemli bir kapanış yapıldı.

Soyer: Tarih sizi yazacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in genç odaklı kent vizyonuyla gençlerin kent yönetimindeki rolünü artırmak üzere kurulan, Türkiye’nin ilk ve tek Gençlik Belediyesi’nin ilk meclis toplantısı yapıldı. Başkan Soyer, gençlerin siyasette aktif rol oynaması gerektiğini belirterek “Türkiye’de hayatı değiştiren iki kuşak var. Biri 1923 kuşağı, biri 2023 kuşağı. Yani siz. Tarih sizi yazacak. Bu hikayeyi demokrasiyle buluşturacak sizlersiniz” dedi.

İzmir Gençlik Belediyesi yaşama geçti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in genç odaklı kent vizyonu doğrultusunda gençlerin kent yönetimindeki rolünün artacağı İzmir Gençlik Belediyesi için meclis üyesi seçimi yapıldı. Türkiye’nin ilk ve tek Gençlik Belediyesi 18-30 yaş arası İzmirli gençlerin katılımıyla hayata geçmiş oldu.

7 sayfada toplam 37 kayıttan 19 ile 24 arası görüntüleniyor.